top of page

עדויות מטופלים

"סבלתי מנזקים קשים בשרירים באזור הצוואר והשכמות. הרופאים המומחים ביפן ובארה"ב אמרו לי בברור שלא אחזור עוד לזירת האיגרוף."
 

מכתב תודה ממר סוזוקי נוגוצ'י(אלוף יפן באיגרוף)

הטיפול בסייקי שיאצו החזיר אותי לזירת האיגרוף. סבלתי מנזקים קשים בשרירים באזור הצוואר והשכמות. הרופאים המומחים ביפן ובארה"ב אמרו לי בברור שלא אחזור עוד לזירת האיגרוף.
בטיפול הרגשתי את העוצמה המופלאה של אצבעות המאסטר ובכל טיפול הרגשתי הקלה ושיפור במצבי.
לתדהמתי השיפור היה במישור הפיזי והנפשי כאחד.
תודות לתוצאות הטיפול בסייקי שיאצו חזרתי לזירת האיגרוף באפריל וניצחתי בסיבוב הרביעי את קרב האליפות בטוקיו, ובקיץ הקרוב אייצג את יפן באליפות העולם באיגרוף.
תודה ומלוא הערכה מעומק ליבי למאסטר ולסייקי שיאצו.

"ששה חודשים ניסיתי לעכל את הבשורה הטרגית על תוצאת בדיקת HIV ."

ששה חודשים ניסיתי לעכל את הבשורה הטרגית על תוצאת בדיקת HIV שגרתית שעשיתי, שיצאה חיובית. נכנסתי למשבר גדול; ייאוש, מחשבות אובדניות וחרדות. כעבור זמן מה התחלתי לחפש טיפול או סעד נפשי ופיזי מכל סוג שהוא, בידיעה שאין לי יותר מה להפסיד.
הגעתי לטיפול סייקי שיאצו. מהטיפול הראשון נוכחתי לדעת שמגע ואמפתיה הם הדבר שהייתי הכי זקוק לו כדי להתגבר ולהשתחרר מהכאב הפיזי, הנפשי והרגשי שחוויתי באותה תקופה.
התברר לי שטיפול בסייקי שיאצו זה לא רק לחיצות אלא מגע המעניק נעימות, הקלה, ושלווה הנמשכות גם לאחר הטיפול. הטיפול העניק לי הרגשה מופלאה וחיבור לחיים. הוא גרם לי לאהוב את עצמי ולהתמקד כעת באופן מלא אהבה, שמחה והודיה על עצם היותי בחיים.
אני ממליץ בכל לבי לבריאים, לנשאים ולחולים כאחד, לחוות את הטיפול בסייקי שיאצו.

מ.א.

"לאחר הרבה סבל שגרמתי לעצמי ולקרובים אלי, היום אני מרגישה הרבה יותר טוב."

אחרי שנים של טיפולים פסיכולוגיים, התמודדות עם בעיות שהטרידו אותי והעיקו על חיי, הרבה מאוד סבל שגרמתי לעצמי ולאנשים הקרובים אלי, היום אני מרגישה הרבה יותר טוב. אני קמה בבוקר בשמחה ומרגישה שאני מסוגלת להתמודד טוב יותר עם העולם.
אני מודעת להשפעה הטובה של התחושות החיוביות הללו על הסובבים אותי.
חששתי מהטיפולים הראשונים של סייקי שיאצו מאחר שהטיפולים השונים שעברתי לא תרמו בדרך כלל לשיפור מצבי, וזאת בנוסף לחשדנות שהייתה בי לגבי הרפואה האלטרנטיבית אשר מעולם לא התנסיתי בה. לא האמנתי שהטיפול בסייקי שיאצו יעזור לי במצבי הנוכחי.
אני שמחה להודות בכך שטעיתי. את התחושה הטובה והשיפור הגדול במצבי אני משייכת לטיפולי הסייקי שיאצו שקיבלתי, ואף הפכתי למיסיונרית לא קטנה בעניין… אני לא יודעת איך ארגיש מחר, אבל היום אני אופטימית, כי אני מרגישה חזקה מספיק כדי לסמוך על עצמי.
מ.

"בהתייעצות עם רופאים ומומחים ברחבי הארץ, הומלץ פה אחד להוציא את הטחול בניתוח."

אני אשה בריאה וחוץ ממחלות עונתיות כגון שפעת, לא חליתי מעולם. לפני כשנה לקיתי בחום נמוך ובחולשה. בבדיקות התגלו ערכים נמוכים של המוגלובין וברזל, ויתר מרכיבי הדם הצביעו על סטייה חדה מהנורמה. הדיאגנוזה היתה – דלקת בצקתית בטחול. בהתייעצות עם רופאים ומומחים ברחבי הארץ, הומלץ פה אחד להוציא את הטחול בניתוח.
חולשה, עייפות וחרדה השתלטו עלי. החלטתי לנסות את טיפול הסייקי שיאצו, למורת רוחם של רופאיי שהיו כאמור בעד ניתוח. לאחר כמה טיפולים, חשתי שיפור, התחזקתי והחום נעלם. הרופאים שלחו אותי לסריקה חוזרת. לשמחתי ולהפתעת כולם התוצאה הראתה נסיגה משמעותית ביותר בהיקף הדלקת הבצקתית בטחול. רעיון הניתוח ירד מהפרק ולאחר זמן קצר שבתי לחיים נורמליים. מאז אני ממשיכה ומתמידה לקבל מדי פעם טיפול סייקי שיאצו מתוך הבנה עמוקה שזו הדרך לשמור על האיזון הפיזי והנפשי שלי.

ס.ש

"שנים סבלתי מכאבי גב חזקים. ניסיתי תרופות, סוגים שונים של חגורות לתמיכת הגב ושום דבר לא עזר."

שנים סבלתי מכאבי גב חזקים. ניסיתי תרופות, סוגים שונים של חגורות לתמיכת הגב ושום דבר לא עזר. כשהגיעו מים עד נפש, בא לעזרתי מטפל סייקי שיאצו אשר ריפא את מכאובי.
הטיפול היה מדויק, משחרר מכאבים, והוסיף לי הרבה אנרגיה ושמחת חיים.
אני ממליצה על טיפול הסייקי שיאצו מכל הלב. זה טיפול שיכול לעזור ולהקל בכל גיל: אני בת 89, מתפקדת בכוחות עצמי, צועדת כל יום כ- 2 ק"מ, שוחה ומטפלת בבעלי הזקוק לעזרה רבה, עקב מחלת הפרקינסון. את כל זאת ועוד אני מסוגלת לבצע הודות לטיפול הסייקי שיאצו שהיה לי לברכה אמיתית.

ר.

"כשהגעתי לרופא אורתופד בגלל כאבים במרכז הגב הוא נתן לי כדורים והמליץ בחום לקבל טיפול סייקי שיאצו."

כשהגעתי לרופא אורתופד בגלל כאבים במרכז הגב הוא נתן לי כדורים והמליץ בחום לקבל טיפול סייקי שיאצו.
הגעתי לטיפול סייקי שיאצו, וכבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הטבה משמעותית.
לאחר כמה טיפולים, פשוט "התמכרתי”…
כיום אני הולכת מדי פעם לטיפול כיון שהסייקי שיאצו עושה לי פשוט טוב.
ההתנסות בטיפולים הנ"ל חיברו אותי למשהו שלא הכרתי עד כה, וקשה לי למצוא עבורו שם – פשוט מרגישה טוב.
מודה למטפלים עבור העבודה הנפלאה.

י. ש.

"נפצעתי בפיגוע בשוק מחנה יהודה ב – 30.7.97."

נפצעתי בפיגוע בשוק מחנה יהודה ב – 30.7.97. סבלתי בעיקר מכוויות באזור הפנים והידיים, והפצע הנפשי לא הגליד. סבלתי מסיוטים, חרדות, דיכאון ופחד – תסמונת פוסט טראומה. טופלתי בפוסט טראומה בביה"ח בירושלים, אך לא היה שיפור משמעותי במצבי.
לרוע מזלי, לאחר כשנתיים נקלעתי לפיגוע נוסף. בפיגוע זה לא נפצעתי, אך לנוכח מראות הזוועה, חל דרדור גדול במצבי הנפשי.
לאחרונה הוצע לי לקבל טיפול סייקי שיאצו וכבר בטיפול הרביעי הרגשתי הטבה משמעותית במצבי הנפשי. הסיוטים והחרדות פחתו באופן ניכר. לפני שהתחלתי את הטיפול היו לי לא מעט ספקות לגבי אפקטיביות הטיפול לגבי. לא האמנתי שטיפול כזה יכול לעזור במצבים קשים של מתח, חרדות, דיכאון ופוסט טראומה.
כיום אני ממליצה בחום לטפל במצבים אלו בסייקי שיאצו.

א.

"האורתופד קבע שאני סובל מ- Tennis Elbow – דלקת בגידי המרפק."

הכאבים במרפק התחילו בקיץ 2003, הם תקפו ללא התרעה ובעוצמות שונות.
הלכתי לבדיקה אצל אורתופד אשר קבע שאני סובל מ- tennis elbow , דלקת בגידי המרפק.
התחלתי בסדרה של טיפולי פיזיותרפיה אבל מצבי לא השתפר ונאלצתי להתרגל לחיות עם כאבים. זה הפך לעובדה מוגמרת שפשוט צריך להתרגל אליה.
למרות ספקותיי הרבים, ארבעת הטיפולים שהעניק לי מטפל הסייקי שיאצו העלימו את הכאבים לבלי שוב. אני לא כל כך מבין מה עומד בבסיס טיפולי הסייקי שיאצו, אבל מבחינתי זה לא משנה – זה עובד! מאז אני ממליץ לכל מכר הסובל מכאבים לקבל טיפול סייקי שיאצו.

ר.ג.

"ההרגשה בטיפול הראשון של הסייקי שיאצו היתה עבורי כמו חזרה הביתה, לבית של הגוף שלי."

ההרגשה בטיפול הראשון של הסייקי שיאצו היתה עבורי כמו חזרה הביתה, לבית של הגוף שלי. לאחר סדרה של טיפולים הרגשתי טוב יותר מבחינה פיזית ונפשית. סבלתי שנים מכאבי גב ומגב תפוס אחת לחצי שנה לפחות. החל מהטיפול הראשון הגעתי למצב שבו לא הייתי מחויבת מבחינה פיזית להפסיק את חיי ולשכב במיטה עד שיחלפו הכאבים. ניתן לומר שכאבי הגב התחתון נעלמו לחלוטין. גם כשנכנסתי להריון החלטתי להמשיך בטיפולים. החלטה שהתבררה כמועילה משום שהעומס על הגוף בזמן הריון גדל מאד והסייקי שיאצו איפשר לי להמשיך בתפקוד היומיומי.

ע.

"הטיפול עזר לי להתמודד עם בעיות פיזיות: כאבים ומחלות והן עם מצוקות נפשיות כמו מתח ולחץ."

לטיפול הסייקי שיאצו הגעתי דרך חברה.
הטיפול עזר לי להתמודד עם בעיות פיזיות: כאבים ומחלות והן עם מצוקות נפשיות כמו מתח ולחץ.
את השפעת הטיפול התחלתי להרגיש לאחר כמה טיפולים. פתאום דברים שנראו מאיימים ומלחיצים נראו מאיימים ומלחיצים פחות.
מבחינתי, קבלת טיפול סייקי שיאצו זו הדרך הנכונה להתחיל את השבוע; לשחרר את המתחים והקשיים של השבוע שעבר ולהתחיל שבוע חדש עם כוחות מחודשים.
ההשפעה של טיפול סייקי שיאצו מתחילה בטיפול, אך ממשיכה ללוות אותי לאורך זמן.

ר.ש.

"הגעתי לטיפולי סייקי שיאצו עם התקף קשה של כאב גב תחתון, גוררת רגל ועם תחושת נימול מהברך עד הקרסול."

הגעתי לטיפולי סייקי שיאצו עם התקף קשה של כאב גב תחתון, גוררת רגל ועם תחושת נימול מהברך עד הקרסול.
לאחר כמה טיפולים התחלתי ללכת שוב ישר ולגרור פחות את רגלי השמאלית.
בהמשך, הרגשתי השתפרה מאוד. הכאבים פחתו ואחרי תקופה של חודש חזרתי לעבודתי.
טיפולי הסייקי שיאצו גרמו לי להיות רגועה, מבינה ומתחשבת יותר.
טיפולי הסייקי שיאצו עזרו לי גם לכאבי הכתפיים, הידיים והראש.
במסגרת עבודתי כגננת בגן חובה, המלצתי להורים אשר ילדיהם סובלים מבעיות קשב וריכוז, לשלוח את ילדיהם לקבל טיפולי סייקי שיאצו.

מ.ג

"סבלתי קשות מהתקפי אסתמה ונאלצתי לקבל טיפול משולב של אנטיביוטיקה וקורטיזון."

לפני כשלוש וחצי שנים סבלתי קשות מהתקפי אסתמה ונאלצתי לקבל טיפול משולב של אנטיביוטיקה וקורטיזון.
התחלתי לקבל טיפולי סייקי שיאצו ועם הזמן חל שינוי משמעותי במצבי – התקפי האסתמה פחתו.
עם השנים, לקיתי גם בפריצת דיסק, וטיפולי הסייקי שיאצו שיפרו את מצבי ללא הכר.
למרות גילי המתקדם (72) הנני ממשיכה לעבוד 5 שעות ביום במפעל הרכבה, ומזה כשלוש שנים לא חליתי ומתפקדת כראוי. לדעתי, הרבה מזה הוא בזכות הסייקי שיאצו.

ב.ז.

"סבלתי מכאבי תופת בכתפי ובעיקר בלילות. לילות רבים התהפכתי מצד לצד והתעוררתי מהכאבים העזים."

אם הייתם אומרים לי לפני ארבע שנים שאני אמליץ על השיאצו בפה מלא תשבחות, הייתי מניח כי ירדתם מן הפסים. השיאצו, כמו עוד דברים שהובאו מן המזרח, נשמע לאוזני אז כמו עבודת אלילים. אלא ש… סבלתי מכאבי תופת בכתפי ובעיקר בלילות. לילות רבים התהפכתי מצד לצד והתעוררתי מהכאבים העזים. נעזרתי בפיזיותרפיה, משחות שונות וכדורי הרגעה מכל הסוגים. לא אומר ששום דבר לא עזר, היו לי זמנים של אתנחתות בכאבים, אבל בסה"כ הבעיה לא נפתרה ואחרי כל אתנחתא חזרו הכאבים ביתר שאת.
שמעתי שהסייקי שיאצו עושה נפלאות, ולמרות חוסר האמון המוחלט, לא היה לי מה להפסיד והתחלתי לקבל טיפולים. והנה, הפלא ופלא – הכאבים נגוזו ויכולתי לישון לילות שלמים.
לא נעשיתי צעיר יותר, לא חלפו לי כל הצרות… אבל למדתי שאפשר לרפא גם בעזרת נגיעות מדויקות ולאו דווקא בעזרת תרופות. אז קודם כל תודה למטפלת, ואם יש מי שהמציא את הסייקי שיאצו תודה גם לו.

נ.ל

"כאבי הכתפיים, אצבעות הרגליים, הגב התחתון, והדרבן בעקב חלפו ועברו להם!"

סבלתי מכאבים עזים בכתפיים, בגב התחתון, ובאצבעות הרגליים. הכתובת הראשונה הייתה אורתופד, ומשם היישר לטיפולי פיזיותרפיה. חודשים טופלתי אבל הכאבים בשלהם. בינתיים צצה צרה חדשה – דרבן בעקב, ושוב לאורתופד והמלצה חמה לקניית מדרסים.
עברו חודשים והכאבים בכתפיים, ברגליים, בגב ובעקב נשארו כפי שהיו.
בסופו של דבר פניתי לקבלת טיפולי סייקי שיאצו למרות שחששתי שמצבי יחזור לקדמותו במהרה. לשמחתי, עד מהרה התבדיתי – כאבי הכתפיים, אצבעות הרגליים, הגב התחתון, והדרבן בעקב חלפו ועברו להם!

ש.ק.

הטיפול הוציא אותי לחלוטין מפריצת דיסק חריפה

לטיפול הגעתי בעקבות פריצת דיסק חריפה. הכאבים היו כה קשים עד שלא יכולתי לישון בלילה. היתי בטוח שלא אצא מזה לעולם ללא ניתוח מסובך. בעקבות המלצת חברה הלכתי לטיפול בסייקי שיאצו. כבר לאחר טיפול אחד הכאבים פחתו בצורה ניכרת. לאחר הטיפול השלישי כמעט ולא הרגשתי את הכאב. כרגע אני כבר לא זוכר שהיתה לי פריצת דיסק. חי ומתפקד כרגיל ללא כאבים או מגבלות כלשהן.

י.ג.

מרכז הסייקי שיאצו
בית ספר להכשרת מטפלים
bottom of page